Ландшафтні послуги та озеленення
місто Київ, проспект Науки, 35
9:00-20:00 без вихідних

ПЛАН РОБІТ

Нижче наведено хід процесу нашої з Вами співпраці, який поділяється на такі етапи:
  • Етап 0. Знайомство
  • Етап 1. Ескізна пропозиція
  • Етап 2. Проектування
  • Етап 3. Виконання робіт. Реалізація проекту

Етап 0. Знайомство.

Цей етап хоч і «нульовий», але важливий. Ми знайомимось з Вами та оглядаємо вашу ділянку. І тут нам бажано сподобатись один одному, оскільки взаємна прихильність і довіра є однією з найважливіших складових успіху нашої співпраці. Тому саме Ваша участь у творчому процесі допоможе нам правильно зрозуміти всі Ваші побажання й уподобання, і втілили їх у життя.

 

Ви можете переглянути фото наших робіт та ознайомитися із планом проекту (ескізи, креслення, кошториси тощо). Ми ознайомимо Вас із принципами ландшафтного дизайну та садівництва, а також дамо відповіді на всі Ваші запитання.

 

Також важливо ретельно оглянути ділянку, щоб виявити її потенційні можливості і не пропустити непомітних на перший погляд деталей.

Етап 1. Ескізна пропозиція.

Результатом цього етапу є зображення Вашого маєтку в плані, яке наочно продемонструє наше бачення щодо взаємного розташування функціональних зон (представницька зона, зона активного відпочинку, барбекю, затишна зона, плодовий сад, господарча зона та ін.) та розміщення об’єктів ландшафту (це – доріжки та площадки, композиції рослин, декоративна водойма та струмок, альпінарій та квітник, альтанка та живопліт, лава, навіс, місток, декоративний город та багато іншого).

Основою ескізної пропозиції може стати копія кадастрового плану, генплану забудівлі тощо. За відсутності плану ми самостійно виконаємо всі необхідні вимірювання і складемо опорний план.

Отже, маючи один або декілька ескізних варіантів, Ви зможете уявити загальну картину Вашого саду. За бажанням можна виконати перспективні малюнки ключових видів та композицій. Після обговорення варіантів та внесення корективів можна переходити до наступного етапу.

Етап ескізування триває декілька днів в залежності від розмірів ділянки та інших факторів. Саме за цей час формулюються головні ідеї дизайну, які ляжуть в основу проекту.

Етап 2. Проектування.

Проект складається з трьох обов’язкових частин:
1. Генеральний план - базове креслення, на якому відображені всі споруди, доріжки та площадки, ландшафтні об’єкти.
2. Дендроплан з асортиментною відомістю рослин – це план розташування рослин, їх видові та сортові ознаки.
3. Кошторис. Він складається з двох частин - кошторис матеріалів та кошторис робіт. У ньому зазначено кількість кожного матеріалу та обсяг робіт, їх ціна та загальна вартість. І тільки після узгодження усіх моментів виплачується аванс, що є необхідністю для проведення підготовчих робіт та оплати праці персоналу.

Також за бажанням замовника додатково можуть бути виконані проект системи автоматичного поливу, схема функціонального та декоративного освітлення, дизайнерські розробки з кресленнями малих архітектурних форм (альтанка, навіс, місток тощо), схема відведення води. При плануванні ділянок зі складним рельєфом потрібен проект вертикального планування і картограма земляних робіт.

Детальний проект регламентує відносини замовника та виконавця, і дозволяє сподіватись, що результат буде досягнуто у попередньо узгоджений обома сторонами термін, а витрати не перевищать запланованої суми.

Виконання проекту триває 20-40 днів.

Етап 3. Виконання робіт.

Реалізація проекту – це тривалий і складний процес, що включає такі стадії: винос проекту на натуру, земляні роботи, підбір матеріалів, улаштування водойми, альпінарію та інших ландшафтних об’єктів, вибір та закупівля рослин, посадкові роботи, влаштування газону та багато іншого. Дані процеси потребують певної послідовності, а також чіткого взаємного і сезонного узгодження.

 

Реалізація проекту – це ідеальний сценарій процесу створення ландшафту, у дотриманні якого ми досягали найкращих результатів. Ідеальний, але не єдиний. У будь-якому разі ми прислухаємось до Ваших побажань та знайдемо розумні рішення. Для нас важливо, щоб протягом нашого співробітництва комфорт відчували обидві сторони. Тоді і результат буде найкращим.