Ландшафтні послуги та озеленення
місто Київ, проспект Науки, 35
9:00-20:00 без вихідних
Ми пропонуємо Вам ландшафтне освітлення, яке допоможе Вам і Вашим гостям відчувати себе не тільки комфортно, а й впевнено у нічній тиші Вашого саду. Освітлення підкреслить красу нічного ландшафту, додавши нових фарб і змінивши вид звичних елементів. Розглянемо основні прийоми, які зазвичай використовуються у ландшафтному освітленні.

Затінення

Досягнути затінення можна при правильному установленню світла перед об'єктом, який Ви хочете висвітлити. Поява тіні залежить від того, як високо і на якій відстані знаходитиметься освітлювальна арматура.

Перетинається світло

Цей ефект може бути дуже привабливим у тому разі, коли об'єкт освітлений з двох сторін, - це не тільки висуває особливості об'єкту на перший план, але й пом'якшує композицію в цілому.

Підсвічування знизу

Підсвічування знизу в основному використовується для рослин або яких-небудь малих архітектурних форм (МАФ). Особлива привабливість цієї функції полягає у створенні гри тіней. Це також може використовуватися як ефект безпеки, висвітлюючи дверні отвори і входи.

Місячне світло

Це дуже романтичний спосіб підсвічування в саду, але оскільки природні явища не завжди дозволяють досягнути від місяця справжнього світла, то цей ефект можна підсилити штучно.

Покрокове підсвічування

Покрокове підсвічування, як правило, висвітлює саму ідею доріжки або підйому/спуску. Такий вид освітлення має створити інтерес і бажання піти далі, слідуючи за «баченням». Є різні способи досягти цього ефекту: при використанні низького освітлення, вирівнювання або навпаки підйому, щоб показати більше деталей і часом п'янку концепцію. Інша користь від цього всього - відповідна безпека і покращена видимість проходу.

Підсвічування зверху

Завдяки підсвічуванню зверху нічна палітра рослин і квітів стає більш контрастною. Причому виглядати все це буде на відміну від денного світла зовсім по-іншому.

Підсвітка води

Освітлення води - один з найстаріших ефектів, який застосовується в ландшафтному освітленні. Переміщення води змушує світло в ній грати, особливо від збриж на фонтані або водоспаді. Якщо у водоймі є риба, вона «перетинає» пучок світла, виробляючи спалах кольору і тіні. Використовуючи світло у воді, також можна підсилити враження від джерела появи води - фонтану, водоспаду тощо. І безумовно, вода може бути використана як джерело відображення світла на існуючі рослини та дерева.