Ландшафтні послуги та озеленення
місто Київ, проспект Науки, 35
9:00-20:00 без вихідних
Ландшафтний дизайн – це наука створення комплексу з садово-паркових композицій на території земельних ділянок. Основним принципом ландшафтного дизайну є гармонійне поєднання усіх компонентів на місцевості: природних об’єктів, алей, доріжок, садів, водойм і т.д. Людство розвивалося не одне сторіччя, перш ніж ландшафтний дизайн став окремою галуззю. З часів середньовіччя, як прикрасу навколишнього оточення, використовували сади. У ті часи на території Стародавнього Сходу садівництво користувалося великим попитом і, по суті, воно є першим кроком до становлення ландшафтного дизайну. Найяскравішим прикладом прояву ландшафтного дизайну тих часів є знамениті Висячі Сади, які завоювали титул одного з Семи Чудес світу. Таким чином, людство поступово набувало досвід у створенні краси, шляхом поєднання зелених композицій.

Визначенню «ландшафтний дизайн» майже 200 років і вперше його почали використовувати на території США. У 19-20 ст. ландшафтний дизайн набув всесвітнього визнання.

На сьогодні налічується безліч стилів дизайну. Звичайна земельна ділянка може перетворитися не тільки на красивий і мальовничий куточок, але й показати внутрішній світ і світогляд замовника.

Дизайн ландшафтної ділянки включає в себе кілька етапів, кожен з яких вимагає максимальної уваги і грамотного виконання. Помилка у цій справі може призвести до кардинальних змін зовнішнього вигляду загальної композиції. Тому роботу з благоустрою та озеленення території варто довірити тільки злагодженій групі професіоналів.

Основа ландшафтного дизайну - це архітектурні об’єкти. Початок робіт пов’язано з реставрацією і ремонтом будівель на території ділянки.

Другий етап робіт – планування газонів. Різноманітність трав’яних покриттів здебільшого залежить від кількості різних видів рослин. Їх групують в оригінальні композиції, які в майбутньому складуть гармонійний ансамбль на території ділянки.

У нашому розпліднику можна вибрати будь-яку рослину з величезного асортименту. Представлені листяні дерева різних сортів і велика кількість квітів.

Незвичайність і витонченість ансамблю рослин надають елементи декору – статуї, декоративні колоди, фонтани, водоспади та водойми. Присутність гри світла та візуальних ефектів внесе чарівну атмосферу Вашої ділянки. Користується великою популярністю анімаційний світловий ефект, що створює відчуття руху підсвічених об’єктів. Ми розпочали пошук проектів дизайну такого роду і натрапили на чудовий веб-сайт: проекты ландшафтного дизайна.

У професійному виконанні ландшафтний дизайн здатний створювати неповторні композиції, які можна зараховувати до творів мистецтва.