Ландшафтні послуги та озеленення
місто Київ, проспект Науки, 35
9:00-20:00 без вихідних
Доглянутий сад подарує Вам масу приємних вражень і в будь-який час року він буде радувати своєю особливою красою, якщо його облаштуванню приділити належну увагу. Цього можна досягти комплексом робіт, які мають назву озеленення. Ми запропонуємо Вам оригінальне та композиційне рішення садової ділянки і професійно втілимо його в життя.

Озеленення чорною сосною, блакитними колючими ялинами, кущами туї золотистої, підстриженими у вигляді куль кущами самшиту доповнять і прикрасять багато пейзажних композицій.

Посадка дерев - це дуже відповідальний момент благоустрою ділянки, коли виконується озеленення. Тільки професійні знання і вміння фахівців допоможуть перетворити Вашу садибу на квітучий оазис, що милує око і викликає захоплення. Від правильної посадки дерев і чагарників залежить їх приживання і подальше існування.

Чітке дотримання технологій, плюс врахування індивідуальних екологічних вимог кожного виду рослини - ось алгоритм нашої роботи. Тут важливо не упустити з уваги темпи росту і потенційні розміри сусідніх рослин, інакше незабаром постане питання про їх пересадку через диспропорцію. Порушення правил посадки може призвести до загибелі рослин, навіть якщо вони спочатку, здавалося б, прижилися. Словом, існує безліч агротехнічних тонкощів, які знають і використовують наші професіонали-ландшафтники при виконанні робіт у сфері озеленення.