Ландшафтні послуги та озеленення
місто Київ, проспект Науки, 35
9:00-20:00 без вихідних
Існує два типи газону - посівний і рулонний.

Посів газону - процес тривалий і дуже клопіткий. Щоб отримати суцільний зелений килим потрібно чимало часу для формування кореневої системи, а це можливо лише при правильному догляді - постійному поливі та підживленні. Для створення посівного газону необхідна суміш спеціального трав'яного насіння, яка забезпечить щільний дерновий шар - основу кожного газону.
Рулонний газон з уже сформованою дерновою кулею прискорить процес вкорінення газону, який займе близько два тижні, поки дернова куля приживеться до ґрунтової основи. Рулонний газон в останні час найшвидший і відносно доступний спосіб отримання якісного газону в короткі строки.

Не дивно, що при складанні плану озеленення ландшафтний дизайнер намагається відвести газону значне місце, зробити його самостійним елементом саду. Облік кліматичних характеристик, можливостей поливу та переваг власників ділянки дозволить рекомендувати вид газону за призначенням (декоративний, спортивний, квітучий), грамотно підібрати суміш трав або зупинити свій вибір на рулонному газоні.

Укладка газону - процес клопіткий, вимагає спеціальних знань і навичок, краще довірити його фахівцям, адже якість майбутньої гордості власників закладається у момент його створення. Також краса газону залежить від грамотного догляду. Газону необхідна регулярна стрижка, підживлення, полив, прополка, і навіть періодичне мульчування, аерація, ремонт. Можливо, доведеться боротися зі шкідниками та хворобами.

Рівний зелений колір заспокоює, приносить гармонію в сад, відкриває перспективу, підкреслює красу зелених друзів, служить фоном для квітників і водойм, будучи прекрасною основою для художньо-естетичного оформлення ландшафту.

Наші роботи по укладці газону