Ландшафтні послуги та озеленення
місто Київ, проспект Науки, 35
9:00-20:00 без вихідних

До уваги архітекторів та дизайнерів!

Робота з приватними архітекторами та дизайнерами, а також компаніями, що спеціалізуються на дизайні інтер'єрів, займає дуже важливе місце в нашому розвитку. Адже саме від Вас, панове, залежить стиль, загальний настрій і вигляд майбутнього інтер'єру чи екстер'єру.
Архітекторам і дизайнерам ми пропонуємо повну інформаційну підтримку, максимально оперативні виїзди на об'єкти і підготовку докладних ілюстрованих пропозицій для Ваших клієнтів. Також наша компанія пропонує вигідну комісійну схему, яка дозволить побудувати співпрацю на взаємовигідних умовах.
Наша фірма може запропонувати Вам та Вашим клієнтам вибір товарів і послуг для внутрішнього озеленення та ландшафтного дизайну, а команда працівників дозволить виконати навіть найскладніші й трудомісткі роботи. Асортимент пропонованих нами товарів - рослини для інтер'єрів та екстер'єрів, штучні рослини, горщики для приміщень і відкритих ділянок від провідних європейських виробників. Також ми є прямим імпортером товарів, що дозволяє нам пропонувати нашим клієнтам і партнерам найвигідніші ціни на ринку.
Вибір на нашу користь вже зробило безліч провідних українських та міжнародних компаній, а також сотні приватних клієнтів.
З питань співпраці Ви можете зв'язатися із заступником директора:

моб. тел.: (099) 207-67-03, 098 221-77-17

e-mail: rosdim7717@remove-this.gmail.com 

сайт ssad.com.ua